64
1108790

Carolus Enckell

(Finland, 1945-2017)
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
90 600 - 113 000 SEK
8 350 - 10 400 USD
Klubbat pris
8 000 EUR

Carolus Enckell
(Finland, 1945-2017)

"SÅSOM DELARNA STÅR TILL DET HELA".

Olja på duk, i fyra delar, á 125x95 cm.

Tilläggslista

Osignerad.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

230. Helena Blomqvist, "Masquerade", 2016.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK