67
1075796

Greta Hällfors-sipilä

(Finland, 1899-1974)
Utropspris
600 - 800 EUR
6 190 - 8 260 SEK
686 - 915 USD
Klubbat pris
2 000 EUR

Greta Hällfors-sipilä
(Finland, 1899-1974)

DIMMA (JOHANNESKYRKAN).

Akvarell, sign. -22. 30x23,5 cm.

Minnesutställning, Konstsalongen 1978.