14
1108014

SPEGEL, empire, början av 1800-talet.

Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
15 800 - 21 100 SEK
1 720 - 2 290 USD
Klubbat pris
1 500 EUR

Mahognyfanerad. Figurscen med mytologiska djur och girlanddekoration. Höjd 189 cm, bredd 85 cm.