147
1068954

ARMBAND, 18K guld och vitguld. Italien, importstämplar T. Tillander 2007.

Utropspris
1 800 - 2 000 EUR
20 600 - 22 900 SEK
1 880 - 2 090 USD
Klubbat pris

Längd 21 cm. Vikt ca 76 g.

Obetydligt ytslitage.