16
967443

AMPEL, empire, 1800-talets första hälft

Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
16 900 - 20 300 SEK
1 570 - 1 880 USD
Klubbat pris
2 650 EUR

Förgylld och patinerad brons. Ljusarmar i form av änglar och svanar. Höjd 80 cm, bredd 60 cm. Elektrifierad.

Slitage