166
1113009

Sergei Solomko

(Ryssland, 1867-1928)
Utropspris
500 - 600 EUR
5 670 - 6 800 SEK
522 - 626 USD
Klubbat pris
Sergei Solomko
(Ryssland, 1867-1928)

KOSTYMBILD.

Sign. Blandteknik, 28,5x22,5 cm.

Proveniens

I samma familjens ägo sedan senare delen av 1900-talet.