Arne Jones E1299
168
1090415

Ilja Jefimovitj Repin

(Ryssland, 1844-1930)
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
21 100 - 26 400 SEK
2 290 - 2 860 USD
Klubbat pris
Ilja Jefimovitj Repin
(Ryssland, 1844-1930)

ILJA JEFIMOVITJ REPIN, MANPORTRÄTT (TROLIGEN MISHA KUDRYAVTSEV)

Sign. Blyertspenna, 33x26 cm.

Proveniens

I ägo av samma familjen sedan senare delen av 1900-talet.