182
1116979

Sergei Semenovich Voroshilov

(Ryssland, 1865-1911)
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
20 900 - 26 200 SEK
2 270 - 2 840 USD
Klubbat pris
1 500 EUR
Sergei Semenovich Voroshilov
(Ryssland, 1865-1911)

JAKTMOTIV.

Sign. Olja på pannå, 21x34 cm.

Proveniens

Från St Petersburg, i ägo av samma familjen sedan början av 1900-tal.