Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
ALEXANDER KARLOVICH BEGGROV, STRANDLANDSKAP.
Signerad och daterad 1880. Olja på duk, 50,5x61 cm.
I ägo av känd konstsamlare sedan senare delen av 1900-talet.
А. Беггров. Морской пейзаж. 1880г.