200
1110133

Hjalmar Munsterhjelm

(Finland, 1840-1905)
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
56 400 - 78 900 SEK
5 220 - 7 310 USD
Klubbat pris
Hjalmar Munsterhjelm
(Finland, 1840-1905)

HJALMAR MUNSTERHJELM, TIDIG SOMMARMORGON I FINSKA SKÄRGÅRDEN

Olja på pannå. Signerad. 11,5 x 21,5 cm.

Konstnär