221
1117560

Magnus Enckell

(Finland, 1870-1925)
Utropspris
1 500 - 1 700 EUR
17 000 - 19 300 SEK
1 570 - 1 770 USD
Klubbat pris
1 200 EUR
Magnus Enckell
(Finland, 1870-1925)

VINTERVY AV HELSINGFORS.

Osign., intyg a tergo Jorgen Enckell, ca 1890. Olja på duk, uppfodrad på kartong, 25,5x20,5 cm.