233
1077980

Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
39 700 - 45 300 SEK
3 650 - 4 170 USD
Klubbat pris
2 800 EUR
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

STRANDKLIPPOR.

Signerad. Olja på pannå. 26,5x35 cm.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

264. Ann Edholm, "Medusa i Colmar".
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
75 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK