233
1077980

Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
36 900 - 42 200 SEK
4 010 - 4 580 USD
Klubbat pris
2 800 EUR
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

STRANDKLIPPOR.

Signerad. Olja på pannå. 26,5x35 cm.