239
1113020

Helmi Biese

(Finland, 1867-1933)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
33 800 - 45 100 SEK
3 160 - 4 220 USD
Klubbat pris
2 000 EUR
Helmi Biese
(Finland, 1867-1933)

VINTERLANDSKAP.

Sign. 1919. Olja på duk, 100x130 cm.