244
1107664

Ferdinand von Wright

(Finland, 1822-1906)
Utropspris
30 000 - 32 000 EUR
314 000 - 335 000 SEK
34 100 - 36 300 USD
Klubbat pris
26 000 EUR
Ferdinand von Wright
(Finland, 1822-1906)

DALRIPOR.

Sign., otydlig datering. Olja på duk, 69x116 cm.