248
1100230

Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Utropspris
30 000 - 35 000 EUR
338 000 - 394 000 SEK
31 300 - 36 500 USD
Klubbat pris
25 000 EUR
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

PÅ KLIPPAN.

Sign. Olja på duk, 70x47 cm.

Äldre renovation. Putsad.