260
1032262

Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Utropspris
3 000 - 3 500 EUR
31 600 - 36 900 SEK
3 430 - 4 010 USD
Klubbat pris
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, LANDSKAP.

Sign. Olja på pannå. 18x30,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.