260
1032262

Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Utropspris
3 000 - 3 500 EUR
31 400 - 36 600 SEK
3 410 - 3 980 USD
Klubbat pris
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, LANDSKAP.

Sign. Olja på pannå. 18x30,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.