27
1082559

TAZZA, förgylld mässing och agat, 1800-talets andra hälft.

Utropspris
600 - 800 EUR
6 260 - 8 350 SEK
679 - 905 USD
Klubbat pris
700 EUR

Höjd 15 cm. Längd 19 cm.

Smärre ytslitage. Smärre buckla i foten.