272
1030200
Pekka Halonen
(1865-1933)

PEKKA HALONEN, SYENDE KVINNA.

Sign. 1904. Olja på duk, 54x48 cm.

Utropspris:

15 000 - 20 000 EUR

150 000 - 200 000 SEK

Klubbat pris:
Kontakta specialist
Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334