283
1118457

Hugo Simberg

(Finland, 1873-1917)
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
56 400 - 67 600 SEK
5 270 - 6 330 USD
Klubbat pris
7 500 EUR
Hugo Simberg
(Finland, 1873-1917)

NIAGARA.

Sign. Olja på duk, 42x31 cm.

Konstnär