285
1118774

Elias Muukka

(Finland, 1853-1938)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
15 800 - 21 100 SEK
1 720 - 2 290 USD
Klubbat pris
Elias Muukka
(Finland, 1853-1938)

ELIAS MUUKKA, TYSKT LANDSKAP

Signerad och daterad Düsseldorff -79, olja på duk 31x62 cm.

Åldersrelaterat slitage.