285
1118774

Elias Muukka

(Finland, 1853-1938)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 000 - 22 700 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
Elias Muukka
(Finland, 1853-1938)

ELIAS MUUKKA, TYSKT LANDSKAP

Signerad och daterad Düsseldorff -79, olja på duk 31x62 cm.

Åldersrelaterat slitage.