304
1059030

Emil Barbarini

(Österrike, 1855-1933)
Utropspris
1 800 - 2 000 EUR
18 800 - 20 900 SEK
2 040 - 2 260 USD
Klubbat pris
Emil Barbarini
(Österrike, 1855-1933)

BYSCEN.

Sign. Olja på duk, 32x63 cm.

Dubblerad.