306
1114586

Balthasar Paul Ommeganck

(Belgien, 1755-1826)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 060 - 11 300 SEK
835 - 1 040 USD
Klubbat pris
Balthasar Paul Ommeganck
(Belgien, 1755-1826)

BALTHASAR PAUL OMMEGANCK, FÅR.

Sign. Olja på pannå, 28x33 cm.