36
1118656

Mélanie De Comolera

(Italien)
Utropspris
500 - 700 EUR
5 670 - 7 930 SEK
522 - 730 USD
Klubbat pris
Mélanie De Comolera
(Italien)

DOSA MED MINIATYRMÅLNING

Rund dosa av sköldpaddsskal med underglas miniatyr. Signerad Mélanie Comolera 1825. Diameter ca 8,5 cm.

Dosans kant med omfattande skador.