56
1070063

BRÖDKORG, silver, Balticum, 1800-talets första hälft.

Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
10 500 - 12 600 SEK
1 140 - 1 370 USD
Klubbat pris
700 EUR

Biedermeier. Längd 24,5 cm.

Otydliga stämplar.