56
1070063

BRÖDKORG, silver, Balticum, 1800-talets första hälft.

Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
11 300 - 13 600 SEK
1 040 - 1 250 USD
Klubbat pris
700 EUR

Biedermeier. Längd 24,5 cm.

Otydliga stämplar.