61
1066999

VÄVD TAPET, Flandern 1700-tal.

Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 060 - 11 300 SEK
835 - 1 040 USD
Klubbat pris
1 100 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Rikt gren- och bladverk i gröna och blå nyanser. 210x155 cm.

Uppspänd på senare tyg och senare kantad. Lagningar. Beskuren från en större helhet.