66
1080191

MATTA, silke Ghom, signerad, 164x102 cm.

Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
20 900 - 26 200 SEK
2 270 - 2 840 USD
Klubbat pris

Obetydligt ytslitage. Fransar med fläck.