Ilja Jefimovitj Repin

(Ryssland, 1844-1930)
Ilja Jefimovitj Repin
(Ryssland, 1844-1930)

ILJA JEFIMOVITJ REPIN, MANPORTRÄTT (TROLIGEN MISHA KUDRYAVTSEV)

Sign. Blyertspenna, 33x26 cm.

Proveniens

I ägo av samma familjen sedan senare delen av 1900-talet.

Klubbat pris
1 850
21 053
1 964
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
5 maj 2019 14:48
1 850 EUR
5 maj 2019 14:47
1 800 EUR
5 maj 2019 14:47
1 800 EUR
1 maj 2019 12:48
1 700 EUR
26 apr 2019 10:34
1 600 EUR
19 apr 2019 21:47
1 450 EUR
18 apr 2019 8:00
1 400 EUR
17 apr 2019 22:55
1 000 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

256. Carl Malmsten, bord, "Skissbordet", 1930-tal.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
Aktuellt bud:
48 000 SEK