Hjalmar Munsterhjelm

(Finland, 1840-1905)
Hjalmar Munsterhjelm
(Finland, 1840-1905)

HJALMAR MUNSTERHJELM, SKÖRDEMOTIV.

Sign. Olja på pannå, 23x35 cm.

Konstnär

Klubbat pris
6 000
67 980
6 260
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
Budhistorik (17 bud)
5 maj 2019 17:43
6 000 EUR
5 maj 2019 17:36
5 800 EUR
5 maj 2019 17:36
5 600 EUR
5 maj 2019 17:23
5 400 EUR
5 maj 2019 17:19
5 200 EUR
5 maj 2019 17:18
5 000 EUR
5 maj 2019 17:18
5 000 EUR
5 maj 2019 16:14
4 700 EUR
4 maj 2019 20:03
4 600 EUR
4 maj 2019 19:46
4 500 EUR
30 apr 2019 18:12
4 200 EUR
26 apr 2019 18:20
4 000 EUR
19 apr 2019 19:57
3 700 EUR
18 apr 2019 18:47
3 300 EUR
18 apr 2019 7:42
3 200 EUR
17 apr 2019 21:03
3 100 EUR
17 apr 2019 20:25
3 000 EUR