Hjalmar Munsterhjelm

(Finland, 1840-1905)
Hjalmar Munsterhjelm
(Finland, 1840-1905)

HJALMAR MUNSTERHJELM, SKÄRGÅRDS SEGLATS.

Sign. Olja på pannå 21x36 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Konstnär

Klubbat pris
6 101
69 124
6 365
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
Budhistorik (16 bud)
5 maj 2019 16:59
6 101 EUR
5 maj 2019 16:59
5 901 EUR
5 maj 2019 16:46
5 806 EUR
5 maj 2019 11:45
5 606 EUR
5 maj 2019 11:45
5 450 EUR
5 maj 2019 11:35
5 402 EUR
5 maj 2019 11:35
5 202 EUR
5 maj 2019 11:33
4 900 EUR
5 maj 2019 11:33
4 700 EUR
5 maj 2019 9:38
4 400 EUR
5 maj 2019 9:38
4 200 EUR
26 apr 2019 14:56
4 000 EUR
18 apr 2019 15:27
3 700 EUR
18 apr 2019 7:44
3 300 EUR
17 apr 2019 21:44
3 200 EUR
17 apr 2019 20:59
3 000 EUR