Alvar Gullichsen

(Finland, Född 1961)
Alvar Gullichsen
(Finland, Född 1961)

ALVAR GULLICHSEN, "EURUMPA".

Olja på duk 142x183 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Proveniens

Betydande privat samling.

Klubbat pris
3 200
36 064
3 374
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
Budhistorik (33 bud)
5 maj 2019 15:08
3 200 EUR
5 maj 2019 15:08
3 100 EUR
3 maj 2019 20:55
3 000 EUR
3 maj 2019 20:55
2 900 EUR
3 maj 2019 17:43
2 800 EUR
2 maj 2019 23:27
2 700 EUR
2 maj 2019 23:27
2 600 EUR
2 maj 2019 23:27
2 500 EUR
2 maj 2019 23:27
2 400 EUR
2 maj 2019 23:27
2 300 EUR
2 maj 2019 18:08
2 200 EUR
1 maj 2019 9:53
2 100 EUR
1 maj 2019 9:52
2 000 EUR
1 maj 2019 9:52
1 950 EUR
1 maj 2019 9:52
1 900 EUR
1 maj 2019 9:52
1 850 EUR
1 maj 2019 9:51
1 800 EUR
1 maj 2019 9:51
1 750 EUR
30 apr 2019 19:55
1 700 EUR
30 apr 2019 19:55
1 650 EUR
29 apr 2019 11:14
1 450 EUR
29 apr 2019 11:14
1 400 EUR
27 apr 2019 17:10
1 350 EUR
27 apr 2019 17:10
1 300 EUR
21 apr 2019 11:55
1 250 EUR
18 apr 2019 13:24
1 200 EUR
18 apr 2019 13:23
1 150 EUR
18 apr 2019 13:23
1 100 EUR
18 apr 2019 12:40
1 050 EUR
18 apr 2019 12:39
1 000 EUR
18 apr 2019 12:39
1 000 EUR
17 apr 2019 21:52
800 EUR
17 apr 2019 20:27
500 EUR