Ilkka Lammi

(Finland, 1976-2000)
Ilkka Lammi
(Finland, 1976-2000)

ILKKA LAMMI, "VINTERMOTIV".

Sign. 2000. Olja på duk 130x110 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
20 400
231 132
21 283
Utropspris
20 000 - 30 000 EUR
Budhistorik (28 bud)
8
5 maj 2019 18:03
20 400 EUR
10
5 maj 2019 18:03
20 200 EUR
8
5 maj 2019 18:02
20 000 EUR
10
5 maj 2019 18:02
19 900 EUR
8
5 maj 2019 18:02
19 200 EUR
10
5 maj 2019 18:02
19 000 EUR
8
5 maj 2019 18:01
18 200 EUR
10
5 maj 2019 18:01
18 000 EUR
8
5 maj 2019 18:01
17 200 EUR
10
5 maj 2019 18:01
17 000 EUR
8
5 maj 2019 18:01
16 200 EUR
10
5 maj 2019 18:01
16 000 EUR
8
5 maj 2019 18:01
16 000 EUR
10
5 maj 2019 18:01
15 700 EUR
8
5 maj 2019 18:01
15 500 EUR
8
5 maj 2019 18:00
15 200 EUR
10
5 maj 2019 17:57
15 000 EUR
8
5 maj 2019 17:50
10 000 EUR
9
5 maj 2019 17:40
8 500 EUR
8
5 maj 2019 15:07
7 500 EUR
29 apr 2019 19:36
7 000 EUR
20 apr 2019 14:29
5 400 EUR
19 apr 2019 21:44
5 200 EUR
19 apr 2019 20:02
5 000 EUR
18 apr 2019 12:45
1 200 EUR
18 apr 2019 11:40
1 050 EUR
18 apr 2019 1:00
1 000 EUR
17 apr 2019 22:20
100 EUR