Hugo Simberg

(Finland, 1873-1917)
Hugo Simberg
(Finland, 1873-1917)

HUGO SIMBERG,"KAPPLÖPNING PÅ ISEN."

Sign. No 5. Etsning 11,5x16 cm.

Ej examinerad ur ram.

Konstnär

Klubbat pris
2 800
31 724
2 921
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (18 bud)
8
5 maj 2019 15:59
2 800 EUR
5 maj 2019 15:59
2 700 EUR
8
5 maj 2019 15:56
2 600 EUR
5 maj 2019 15:53
2 500 EUR
8
5 maj 2019 15:53
2 400 EUR
4 maj 2019 20:05
1 850 EUR
4 maj 2019 18:58
1 800 EUR
4 maj 2019 18:58
1 650 EUR
4 maj 2019 18:58
1 600 EUR
4 maj 2019 18:57
1 550 EUR
4 maj 2019 18:57
1 500 EUR
4 maj 2019 16:12
1 383 EUR
4 maj 2019 16:12
1 333 EUR
26 apr 2019 15:03
1 200 EUR
23 apr 2019 6:00
800 EUR
22 apr 2019 18:59
500 EUR
19 apr 2019 13:31
420 EUR
17 apr 2019 21:37
400 EUR