Ukri Merikanto

(Finland, 1950-2010)
Ukri Merikanto
(Finland, 1950-2010)

UKRI MERIKANTO, ABSTRAKT.

Sign. -98. Granit, höjd 47 cm, den runda fotens diameter 22 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 410
15 975
1 471
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (29 bud)
5 maj 2019 15:41
1 410 EUR
5 maj 2019 15:41
1 360 EUR
5 maj 2019 15:39
1 307 EUR
5 maj 2019 15:39
1 257 EUR
5 maj 2019 15:39
1 207 EUR
5 maj 2019 15:38
1 201 EUR
5 maj 2019 15:38
1 151 EUR
5 maj 2019 15:38
1 101 EUR
5 maj 2019 15:37
1 051 EUR
5 maj 2019 15:37
1 001 EUR
5 maj 2019 15:37
970 EUR
5 maj 2019 15:37
950 EUR
5 maj 2019 15:37
920 EUR
5 maj 2019 15:37
900 EUR
5 maj 2019 15:37
860 EUR
5 maj 2019 15:37
840 EUR
5 maj 2019 15:36
820 EUR
5 maj 2019 15:36
800 EUR
5 maj 2019 15:36
770 EUR
5 maj 2019 15:36
750 EUR
5 maj 2019 15:36
740 EUR
5 maj 2019 15:36
720 EUR
22 apr 2019 14:59
700 EUR
22 apr 2019 13:14
680 EUR
21 apr 2019 21:03
580 EUR
20 apr 2019 20:00
560 EUR
18 apr 2019 8:16
540 EUR
17 apr 2019 22:23
520 EUR
17 apr 2019 22:20
500 EUR

Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492