Ilja Jefimovitj Repin

(Ryssland, 1844-1930)
Ilja Jefimovitj Repin
(Ryssland, 1844-1930)

ILJA JEFIMOVITJ REPIN, akvarell, signerad och daterad 1905

Svarta havets sjömän, 36x23 cm.

Gulnad.

ИЛЬЯ ЕФИМОВИЧ РЕПИН. Черноморцы. Акварель, подписана и датирована 1905.

13 000
147 290
13 563
Utropspris
20 000 - 25 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
21 apr 2019 9:25
13 000 EUR
21 apr 2019 9:12
9 500 EUR
18 apr 2019 15:19
8 500 EUR
18 apr 2019 9:43
5 000 EUR
18 apr 2019 8:02
2 000 EUR