1140981
Jyrki Parantainen
(Född 1962)

JYRKI PARANTAINEN, "THE MYSTERY OF SATISFACTION NO. 6 (2001)".

A tergo sign. Diptyk, C-print på aluminium, ed. 2/6, 90x72 + 90x123 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - C120
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

850
9 131
951
Utropspris
1 800 - 2 300 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (9 bud)
4 maj 22:40
850 EUR
4 maj 20:02
800 EUR
1 maj 20:49
750 EUR
1 maj 20:37
700 EUR
30 apr 17:37
680 EUR