Kari Juva

(Finland, 1939-2014)
Kari Juva
(Finland, 1939-2014)

KARI JUVA, MUSIKANT.

Sign. -84. Brons, höjd 31 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
2 702
30 614
2 819
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (25 bud)
9
5 maj 2019 16:47
2 702 EUR
5 maj 2019 16:46
2 602 EUR
9
5 maj 2019 16:45
2 502 EUR
5 maj 2019 16:45
2 500 EUR
5 maj 2019 16:45
2 301 EUR
8
5 maj 2019 16:45
2 201 EUR
5 maj 2019 16:45
2 101 EUR
8
5 maj 2019 16:45
2 001 EUR
5 maj 2019 16:20
1 850 EUR
5 maj 2019 16:20
1 800 EUR
5 maj 2019 16:01
1 650 EUR
5 maj 2019 16:01
1 600 EUR
5 maj 2019 16:00
1 550 EUR
5 maj 2019 16:00
1 500 EUR
5 maj 2019 16:00
1 350 EUR
5 maj 2019 16:00
1 300 EUR
5 maj 2019 15:51
1 250 EUR
5 maj 2019 15:51
1 200 EUR
5 maj 2019 15:51
1 150 EUR
5 maj 2019 15:51
1 100 EUR
4 maj 2019 6:22
1 050 EUR
20 apr 2019 10:43
1 000 EUR
18 apr 2019 14:46
300 EUR
18 apr 2019 11:45
220 EUR
18 apr 2019 11:07
200 EUR