RING, rosenslipad diamant, emalj, 21K guld, 1800-tal.

Diamantens diameter ca 7 mm. Storlek 17,5. Vikt ca 7,5 g.

Smärre skador på emaljen.

Klubbat pris
850
9 580
887
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (8 bud)
5 maj 2019 14:16
850 EUR
5 maj 2019 13:18
830 EUR
4 maj 2019 21:51
810 EUR
1 maj 2019 11:47
790 EUR
27 apr 2019 9:13
770 EUR
19 apr 2019 16:15
750 EUR
19 apr 2019 14:23
220 EUR
18 apr 2019 8:58
200 EUR