Toini Nyström

(Finland, 1887-1967)
Toini Nyström
(Finland, 1887-1967)

TOINI NYSTRÖM, rya, Finska handarbetets vänner, 1930-tal. Ca 190 x 140 cm.

Lyckorutan.

Åldersrelaterat slitage. Vikveck.

Klubbat pris
1 450
16 429
1 513
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (36 bud)
5 maj 2019 17:01
1 450 EUR
5 maj 2019 17:01
1 400 EUR
5 maj 2019 17:01
1 350 EUR
5 maj 2019 17:00
1 300 EUR
5 maj 2019 16:59
1 250 EUR
5 maj 2019 16:58
1 200 EUR
5 maj 2019 16:58
1 200 EUR
5 maj 2019 16:58
1 150 EUR
5 maj 2019 16:58
1 100 EUR
5 maj 2019 16:58
1 050 EUR
5 maj 2019 16:58
970 EUR
5 maj 2019 16:58
950 EUR
5 maj 2019 16:57
920 EUR
5 maj 2019 16:57
900 EUR
5 maj 2019 16:57
890 EUR
5 maj 2019 16:57
870 EUR
5 maj 2019 16:57
820 EUR
5 maj 2019 16:57
800 EUR
5 maj 2019 16:57
790 EUR
5 maj 2019 16:57
770 EUR
5 maj 2019 16:56
700 EUR
5 maj 2019 16:56
680 EUR
5 maj 2019 16:56
660 EUR
5 maj 2019 16:56
600 EUR
5 maj 2019 16:56
580 EUR
5 maj 2019 16:56
570 EUR
5 maj 2019 16:56
550 EUR
5 maj 2019 16:55
500 EUR
5 maj 2019 16:55
480 EUR
5 maj 2019 16:51
460 EUR
5 maj 2019 16:51
440 EUR
5 maj 2019 16:04
420 EUR
5 maj 2019 16:04
400 EUR
5 maj 2019 16:04
330 EUR
5 maj 2019 16:04
310 EUR
4 maj 2019 9:44
220 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977