CARTIER ETUI, 18K guld, vit emalj, importstämplar Jacques Cartier, London 1927-33.

Mått 75 x 50 x 10 mm. Vikt ca 92 g. Signerad "Cartier Paris Londres".

Klubbat pris
3 200
36 256
3 338
Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
Budhistorik (4 bud)
19 apr 2019 15:07
3 200 EUR
18 apr 2019 19:26
1 200 EUR
17 apr 2019 23:15
1 100 EUR
17 apr 2019 19:55
1 000 EUR