Veikko Marttinen

(Finland, 1917-2003)
Veikko Marttinen
(Finland, 1917-2003)

VEIKKO MARTTINEN, PORTRÄTT AV RÖDHÅRIG KVINNA.

Sign. -61. Olja på faner. 61 x 50,5 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 710
30 542
2 828
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (17 bud)
5 maj 2019 14:32
2 710 EUR
5 maj 2019 14:32
2 651 EUR
5 maj 2019 14:30
2 610 EUR
5 maj 2019 14:30
2 510 EUR
5 maj 2019 14:30
2 451 EUR
5 maj 2019 14:30
2 351 EUR
5 maj 2019 14:29
2 160 EUR
5 maj 2019 14:27
2 060 EUR
5 maj 2019 14:27
2 001 EUR
5 maj 2019 14:26
1 850 EUR
5 maj 2019 14:26
1 800 EUR
5 maj 2019 14:26
1 650 EUR
5 maj 2019 14:26
1 600 EUR
5 maj 2019 14:26
1 500 EUR
5 maj 2019 13:39
1 400 EUR
21 apr 2019 0:00
1 300 EUR
17 apr 2019 20:03
1 000 EUR