Nikolay Efimovich Rachkov

(Ryssland, 1825-1895)
Nikolay Efimovich Rachkov
(Ryssland, 1825-1895)

NIKOLAY EFIMOVICH RACHKOV, FLICKA I BLÅ ROSETT.

Olja på duk 33.5x28 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall.

Николай Ефимович Рачков
Девочка с голубым бантом.
Холст, масло 33,5х28 см

Klubbat pris
3 000
33 990
3 130
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
Budhistorik (2 bud)
20 apr 2019 9:37
3 000 EUR
18 apr 2019 6:20
100 EUR