Unto Pusa

(Finland, 1913-1973)
Unto Pusa
(Finland, 1913-1973)

UNTO PUSA, "EN SANN HISTORIA".

Sign. -63. Olja på duk 145 x 48 cm.

Krackelyr. Färgbortfall.

Klubbat pris
1 950
20 553
2 232
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
5 maj 2019 14:45
1 950 EUR
5 maj 2019 14:45
1 900 EUR
29 apr 2019 19:51
1 800 EUR
29 apr 2019 15:53
1 750 EUR
29 apr 2019 15:53
1 700 EUR
29 apr 2019 15:53
1 650 EUR
24 apr 2019 20:35
1 600 EUR
17 apr 2019 21:46
600 EUR