Ivan Alexeievitch Vladimirov

(Ryssland, 1869-1947)
Ivan Alexeievitch Vladimirov
(Ryssland, 1869-1947)

IVAN ALEXEIEVITCH VLADIMIROV, olja på duk, signerad, möjligen daterad 1916

Kanoner vid skyttegravar, 46x65 cm.

Senare kilram, Renoverad.

ИВАН АЛЕКСЕЕВИЧ ВЛАДИМИРОВ, холст, масло, подписана и датирована 1916 (?), 46 x 65 cm

Klubbat pris
3 000
34 410
3 140
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
Budhistorik (1 bud)
18 apr 2019 9:42
3 000 EUR