Mikko Oinonen

(Finland, 1883-1956)
Mikko Oinonen
(Finland, 1883-1956)

MIKKO OINONEN, BLOMMOR.

Sign. Olja på duk 65x81,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
2 300
26 059
2 400
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (31 bud)
5 maj 2019 19:23
2 300 EUR
5 maj 2019 19:21
2 200 EUR
5 maj 2019 19:20
2 100 EUR
5 maj 2019 19:20
2 000 EUR
5 maj 2019 19:20
1 850 EUR
5 maj 2019 19:20
1 800 EUR
5 maj 2019 19:17
1 750 EUR
5 maj 2019 19:17
1 700 EUR
5 maj 2019 19:17
1 650 EUR
5 maj 2019 19:17
1 600 EUR
5 maj 2019 19:17
1 600 EUR
5 maj 2019 19:17
1 550 EUR
5 maj 2019 19:17
1 500 EUR
5 maj 2019 19:14
1 400 EUR
5 maj 2019 19:14
1 350 EUR
5 maj 2019 19:13
1 270 EUR
5 maj 2019 19:11
1 220 EUR
5 maj 2019 19:11
1 200 EUR
5 maj 2019 19:11
1 070 EUR
5 maj 2019 19:11
1 020 EUR
5 maj 2019 19:11
820 EUR
5 maj 2019 19:11
800 EUR
5 maj 2019 19:09
620 EUR
5 maj 2019 18:03
600 EUR
5 maj 2019 11:05
500 EUR
4 maj 2019 12:39
370 EUR
2 maj 2019 18:05
350 EUR
23 apr 2019 20:16
300 EUR
20 apr 2019 16:56
240 EUR
19 apr 2019 17:12
220 EUR
17 apr 2019 21:33
200 EUR