Paul Fischer

(Danmark, 1860-1934)
Paul Fischer
(Danmark, 1860-1934)

PAUL FISCHER, MAN PÅ STRANDEN.

Sign. 1910. Olja på duk 54,5x58,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
6 600
74 778
6 886
Utropspris
7 000 - 9 000 EUR
Budhistorik (16 bud)
13
5 maj 2019 19:06
6 600 EUR
12
5 maj 2019 19:06
6 500 EUR
12
5 maj 2019 19:06
6 400 EUR
13
5 maj 2019 19:06
6 200 EUR
12
5 maj 2019 13:15
6 000 EUR
11
29 apr 2019 23:08
5 600 EUR
10
28 apr 2019 11:39
3 500 EUR
9
22 apr 2019 13:55
3 000 EUR
8
20 apr 2019 11:16
2 500 EUR
19 apr 2019 23:06
2 000 EUR
19 apr 2019 21:45
1 550 EUR
18 apr 2019 15:16
1 500 EUR
18 apr 2019 13:48
800 EUR
18 apr 2019 9:56
700 EUR
18 apr 2019 7:23
200 EUR
17 apr 2019 23:40
100 EUR