Mikko Laasio

(Finland, 1913-1997)
Mikko Laasio
(Finland, 1913-1997)

MIKKO LAASIO, "STILLEBEN MED PIPA".

Sign. -54. Olja på duk 46x65.5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

"Oktobergruppen 1933-1951", Helsingfors konsthall, Åbo konstmuseum, Björneborgs konstmuseum 1987-1988.

"Mikko Laasio", Södra-Karelens konstmuseum 1991.

Klubbat pris
2 900
32 857
3 026
Utropspris
500 - 700 EUR
Budhistorik (45 bud)
5 maj 2019 17:32
2 900 EUR
5 maj 2019 17:32
2 800 EUR
5 maj 2019 17:32
2 600 EUR
5 maj 2019 17:32
2 500 EUR
5 maj 2019 17:32
2 300 EUR
5 maj 2019 17:32
2 200 EUR
5 maj 2019 17:31
2 100 EUR
5 maj 2019 17:31
2 000 EUR
5 maj 2019 17:31
1 750 EUR
5 maj 2019 17:31
1 700 EUR
5 maj 2019 17:30
1 550 EUR
5 maj 2019 17:30
1 500 EUR
5 maj 2019 17:30
1 350 EUR
5 maj 2019 17:30
1 300 EUR
5 maj 2019 17:30
1 200 EUR
5 maj 2019 17:30
1 150 EUR
5 maj 2019 17:30
1 050 EUR
5 maj 2019 17:30
1 000 EUR
5 maj 2019 17:29
920 EUR
5 maj 2019 17:29
900 EUR
5 maj 2019 17:29
820 EUR
5 maj 2019 17:29
800 EUR
5 maj 2019 17:29
740 EUR
5 maj 2019 17:29
720 EUR
5 maj 2019 17:27
670 EUR
5 maj 2019 17:27
650 EUR
5 maj 2019 17:25
620 EUR
5 maj 2019 17:24
600 EUR
5 maj 2019 17:10
580 EUR
5 maj 2019 17:10
580 EUR
5 maj 2019 16:24
560 EUR
5 maj 2019 16:24
540 EUR
5 maj 2019 16:10
520 EUR
5 maj 2019 15:49
500 EUR
5 maj 2019 15:49
480 EUR
5 maj 2019 15:49
460 EUR
5 maj 2019 15:49
440 EUR
5 maj 2019 15:23
420 EUR
5 maj 2019 13:53
400 EUR
5 maj 2019 13:53
380 EUR
5 maj 2019 13:53
360 EUR
5 maj 2019 13:53
340 EUR
5 maj 2019 13:32
320 EUR
27 apr 2019 8:04
300 EUR
20 apr 2019 20:07
200 EUR