Ilja Jefimovitj Repin

(Ryssland, 1844-1930)
Ilja Jefimovitj Repin
(Ryssland, 1844-1930)

ILJA JEFIMOVITJ REPIN, teckning, signerad och daterad november 1872

tre olika motiv, 20x29 cm.

Gulnad. Ej examinerad ur ram.

ИЛЬЯ ЕФИМОВИЧ РЕПИН. Три разных сюжета на одном листе. Бумага, карандаш, подписан и датирован Ноябрь 1872. 20x29cm

Klubbat pris
2 300
25 921
2 400
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (14 bud)
3 maj 2019 0:10
2 300 EUR
3 maj 2019 0:10
2 200 EUR
3 maj 2019 0:10
2 100 EUR
3 maj 2019 0:10
2 000 EUR
3 maj 2019 0:10
1 850 EUR
3 maj 2019 0:10
1 800 EUR
3 maj 2019 0:09
1 750 EUR
3 maj 2019 0:09
1 700 EUR
3 maj 2019 0:09
1 600 EUR
3 maj 2019 0:09
1 550 EUR
1 maj 2019 12:49
1 500 EUR
21 apr 2019 11:20
1 450 EUR
18 apr 2019 7:59
1 400 EUR
17 apr 2019 22:54
1 350 EUR